dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. پروژه سرمایه گذاری کارخانه بیسکویت سازی غراوی - حوش پلاس
اللغة العربیة
پروژه سرمایه گذاری کارخانه بیسکویت سازی غراوی - حوش پلاس

پروژه سرمایه گذاری کارخانه بیسکویت سازی غراوی - حوش پلاس

موقعیت پروژه در شهر دمشق

مختصات تقریبی محدوده پروژه

33.443141

N

36.271727

E

کارخانه تولید بیسکویت غراوی توسط خانواده غراوی در سال 1950 میلادی تاسیس و شروع به فعالیت کرد و در سال 1964 این کارخانه دولتی شد و به سهامی عام تبدیل شد. خانواده غراوی نیز در ابتدا دارای 49 درصد ازسهام این شرکت بود که به مرور زمان آن را فروخت و الان کمتر از 5 درصد از سهام کارخانه را دارد. این کارخانه در سال 2010 تعطیل شد.

خانواده غراوی در فرانسه نیز اقدام به تاسیس و راه اندازی کارخانه بیسکویت و شکلات سازی نمود که دارای شهرت و محبوبیت در بین برندهای اروپایی می باشد. مساحت کارخانه 6000 مترمربع می باشد که دارای ساختمان و سالن دو طبقه برای تولید می باشد. ابنیه این کارخانه سالم بوده و با توجه به تعطیلی 12 ساله، نیاز به رنگ آمیزی و تعمیرات بازسازی جزئی دارد. کلیه تجهیزات مربوط به خط تولید قدیمی بوده و باید تعویض گردد.

این کارخانه برای تولید چیپس و پفک، شکلات و ماکارونی نیز مناسب می‌باشد.بدیهی است شرکت‌های علاقه مند برای سرمایه گذاری در این پروژه می‌بایست پیشنهادات فنی و مالی خود را به طرف سوری ارائه نمایند و ظرفیت ها و نوع خط تولید نیز در فرآیند مذاکرات قراردادی با دولت سوریه نهایی خواهد شد.

آدرس محل کارخانه: دمشق- منطقه حوش پلاس-جاده عمان قدیم – کارخانه بیسکویت سازی غراوی