dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. پروژه سرمایه گذاری کارخانه تولید لوازم خانگی بردی
اللغة العربیة
پروژه سرمایه گذاری کارخانه تولید لوازم خانگی بردی

پروژه سرمایه گذاری کارخانه تولید لوازم خانگی بردی

موقعیت پروژه در شهر دمشق 

مختصات کارخانجات صنایع بردی- مختصات بر مبنای UTM

36.290146

E

33.448814

N

کارخانه اصلی

36.271930

E

33.445188

N

شعبه شماره 2

صنعت لوازم خانگی از جمله صنایع درآمدزا در جهان می‌باشد و توسعه این صنعت با توجه به جنبه‌های اقتصادی گسترده آن از قبیل اشتغال و ایجاد ارزش افزوده بالا و از طرفی نیاز روز افزون کشور جمهوری عربی سوریه و نام آشنا بودن برند «بردی» در بازار رقابت می‌تواند از اولویت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای علاقه‌مندان در این زمینه باشد. این صنعت در ایران دارای سابقه طولانی می‌باشد و شرکت‌ها و برندهای مختلف توانسته‌اند در این زمینه با ارتقای کیفیت به رقابت بایکدیگر بپردازند. موقعیت پروژه در شهر دمشق

کارخانه دولتی بردی از سال 1966 تاسیس و فعالیت خود در زمینه ساخت لوازم خانگی بردی را آغاز نمود و در طول این سالها محصولاتی مانند یخچال، آبسردکن‌های اداری، لباسشویی، اجاق گاز فردار، بخاری برقی، سرویس‌های قابلمه، زودپز، جاروبرقی های سطلی، پنکه ایستاده، ماکروفر با برند تجاری "بردی" تولید و روانه بازار نموده است و تا قبل از تعطیلی و توقف تولید مشهورترین برند در زمینه لوازم خانگی بوده، بعد از سال 2011 و تعطیلی کارخانه برندهای دیگر توانستند پا به عرصه رقابت بگذارند.
این کارخانه دارای دو شعبه در شهرک‌های صنعتی هم جوار در نزدیکی دمشق با مساحت کلی 5/15 هکتار می‌باشد که زیر ساخت بسیار مناسبی برای راه‌اندازی مجدد خط تولید این کارخانه می‌باشد.
اولویت این کارخانه تولید روزانه 600 یخچال در روز می‌باشد که با توجه به سابقه این نام تجاری و پشتیبانی‌های دولت از این کارخانه بازار مناسبی برای فروش آن موجود می‌باشد. طبق گفتگوهای صورت گرفته با مسئولین کارخانه، تولید فوق‌الذکر برای تامین 30 درصد از نیاز بازار کشور جمهوری عربی سوریه می‌باشد که با توجه به دولتی بودن کارخانه و در دست داشتن اتاق‌های بازرگانی و دفاتر فروش و خدمات پس از فروش، تولید بیشتر نیز به راحتی در بازار قابل فروش است. به همین سبب کارخانه تمایل دارد تا زمان تکمیل خط و راه‌اندازی مجدد خط تولید، شرکت‌های دارای توانمندی از همان ابتدای همکاری، نسبت به مونتاژ لوازم خانگی با این برند فعالیت خود را آغاز نمایند تا بازار تجاری برای این برند فعال بماند. بدیهی است که پیشنهاد فنی و مالی که توسط سرمایه گذار به طرف سوری ارائه خواهد شد ملاک مذاکرات قراردادی بوده و ظرفیت تولید نهایی در فرآیند مذاکرات قراردادی با دولت سوریه نهایی باید نهایی گردد.

آدرس محل کارخانه اصلی: ریف دمشق، دمشق به سمت درعا، مسیر عمان القدیم، منطقه السبینه، شرکت صنایع بردی
آدرس محل کارخانه شعبه دوم: ریف دمشق، دمشق به سمت درعا، مسیر عمان القدیم، منطقه پوش پلاس، شرکت صنایع بردی