dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. وزارت صنعت : تولید نخ پلی استر خالص با مشخصات کیفی عالی توسط شرکت ریسندگی الولید در حمص
۱۴۰۳/۰۴/۱۸

وزارت صنعت : تولید نخ پلی استر خالص با مشخصات کیفی عالی توسط شرکت ریسندگی الولید در حمص

کادر فنی و تولیدی شرکت ریسندگی الولید در حمص توانستند نخ مصنوعی ساخته شده از پلی استر خالص را با مشخصات عالی از جهت استحکام کششی، دوام، قابلیت رنگرزی در رنگ های مختلف و سایر مشخصات تولید کنند ، که آن را قابل رقابت با نمونه وارداتی خود می‌کند.
وزارت صنعت : تولید نخ پلی استر خالص با مشخصات کیفی عالی توسط شرکت ریسندگی الولید در حمص


وزارت صنعت در بیانیه‌ای گفت که با توجه به نیاز بازار داخلی و اهمیت این نخ در دوخت و تولید پوشاک آماده، به دلیل عدم وجود آن در داخل و دشواری واردات آن به دلیل محاصره ناعادلانه اقتصادی تحمیل شده به سوریه، برای تولید آن اقدام کردیم

این وزارتخانه به نقل از مدیر کل شرکت ریسندگی الولید، مهندس علی شنتیر گفت: تولید این نوع نخ با تامین نیازهای بازار داخلی و جهش کیفی صنعت داخلی و توانمندی‌های آن، علیرغم مشکلات و موانعی که در رقابت محصولات وارداتی با آن مواجه است، سود اقتصادی به همراه دارد. 

وی افزود این محصول علاوه بر کاهش بار ناشی از مصرف ارزهای خارجی، در عملیات بعدی دوخت و ریزه کاری پوشاک آماده و سایر ملزومات صنایع نساجی مورد نیاز است.

منبع:خبر گزاری جمهوری عربی سوری

امتیاز شما