dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. با مشارکت بیش از 280 برند … نمایشگاه “فود اکسپو” امروز راه اندازی می شود.
۱۴۰۳/۰۴/۰۵

با مشارکت بیش از 280 برند … نمایشگاه “فود اکسپو” امروز راه اندازی می شود.

فعالیت نمایشگاه صنایع غذایی و بسته بندی “فود اکسپو 2024” با حضور بیش از 280 برند تخصصی سوری، عربی و خارجی در نوزدهمین نشست خود از امروز در شهرک نمایشگاهی دمشق آغاز می شود.
با مشارکت بیش از 280 برند … نمایشگاه “فود اکسپو” امروز راه اندازی می شود.


نهادهای شرکت کننده در این نمایشگاه که با همکاری وزارت صنعت برگزار می‌شود، طیف گسترده ای از محصولات غذایی تولیدی شامل کنسرو، گوشت، روغن، شیرینی، بیسکویت، شکلات، نوشیدنی‌های سرد و گرم و مجموعه ای مواد اولیه، ماشین آلات وتکنیک ها بسته بندی را عرضه می‌کنند.

غیاث شماع، مدیرعامل گروه نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی دلتا به خبرنگار سانا، بر اهمیت این نمایشگاه به‌عنوان فضای منظم برای بازرگانان، صنعت‌گران، تجار، سرمایه‌گذاران علاقمند دعوت شده خارج از کشور تاکید کرد تا از فرصت های تجاری و سرمایه گذاری مطلع بشوند و معاملات تجاری و صادراتی برای محصولات غذایی سوریه منعقد کنند که باعث افزایش سهم این محصولات در بازارهای خارجی می‌شود، علاوه بر تحکیم روند پخش این محصولات را در بازار داخلی است.

این نمایشگاه که تا بیست و نهم ماه جاری ادامه دارد، همه روزه از ساعت پنج بعد از ظهر تا ده و نیم شب درهای خود را به روی بازدیدکنندگان باز می‌کند.

منبع : خبر گزارى جمهورى عربى سورىه "سانا"

امتیاز شما