dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. در پایان اجلاس سرمایه گذاری در ابوظبی… دعوت المصری از شرکت کنندگان برای بازدید از نمایشگاه اکسپو سوریه 2024
۱۴۰۳/۰۲/۲۲

در پایان اجلاس سرمایه گذاری در ابوظبی… دعوت المصری از شرکت کنندگان برای بازدید از نمایشگاه اکسپو سوریه 2024

رئیس فدراسیون اتاق‌های صنایع سوریه، غزوان المصری، رئیس هیئت تجاری سوریه شرکت‌کننده در اجلاس سرمایه‌گذاری AIM که در ابوظبی پایتخت امارات در حال برگزاری است، از هیئت‌های شرکت‌کننده و سرمایه‌گذاران دعوت کرد تا از اولین دوره نمایشگاه اکسپو سوریه 2024 که سپتامبر آینده در دمشق برگزار می‌شود، بازدید کنند.
در پایان اجلاس سرمایه گذاری در ابوظبی… دعوت المصری از شرکت کنندگان برای بازدید از نمایشگاه اکسپو سوریه 2024


المصری در سخنرانی خود در اجلاس در روز پایانی آن بر اهمیت استفاده از فرصت نمایشگاه برای برگزاری نشست های صنعتی و اقتصادی با هدف بسیج قدرت های علمی و تخصص های اقتصادی از هر نوع برای ایفای نقش موثر در سرمایه گذاری و روند رشد اقتصادی همه جانبه در سوریه و بازسازی، تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت بخش تجاری در اجلاس سرمایه گذاری به عنوان تجسمی از روابط برادری بین دو کشور سوریه و امارات و در حمایت از آینده سرمایه گذاری و بازسازی مبتنی بر کیفیت، نوآوری، تعهد و پایداری و ارتقای تبادل دانش و تجربیات، توجه به تحولات صحنه اقتصاد جهانی و بررسی راه‌های دستیابی به راه‌حل‌های نوآورانه برای مقابله با چالش‌های کنونی و آینده است.

در حاشیه جلسات آخرین روز اجلاس، هیئت بازرگانی سوریه با عبدالمجید الطاهر بلاعو نایب رئیس هیئت مدیره اتاق بازرگانی، صنعت و کشاورزی در شهر مصراته لیبی و مدیر روابط خارجی و همکاری‌های بین المللی اتاق، یوسف عبدالقادر ابوشیبه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار در مورد تجربیات موفق نمایشگاه‌های تخصصی سوریه و جشنواره‌های فروش مستقیم ساخت سوریه که در لیبی برگزار شد، بحث و تبادل نظر شد.

طرف لیبیایی به اهمیت همکاری و افزایش مبادلات تجاری بین دو کشور اشاره کرد زیرا محصول سوری علیرغم ورود کالاهای خارجی به بازار لیبی، به دلیل کیفیت بالایی که صنعت سوریه از آن برخوردار است، علاقه و تقاضای زیادی از سوی شهروندان لیبیایی دارد و نیاز مصرف کننده را برآورده می‌کند.

منبع : خبر گزارى جمهورى عربى سورى " سانا "

امتیاز شما