dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. رئیسی: ایران تصمیم می‌گیرد که دارایی‌های خود را چگونه هزینه کند
۱۴۰۲/۰۶/۲۳

رئیسی: ایران تصمیم می‌گیرد که دارایی‌های خود را چگونه هزینه کند

رئیس جمهور کشورمان در مصاحبه با شبکه "ان‌بی‌سی نیوز" در خصوص منابع مالی بلوکه شده ایران گفت: این پول متعلق به مردم و دولت ایران است، بنابراین جمهوری اسلامی ایران تصمیم خواهد گرفت که با این پول چه کند.
رئیسی: ایران تصمیم می‌گیرد که دارایی‌های خود را چگونه هزینه کند

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان در مصاحبه با شبکه "ان‌بی‌سی نیوز" در خصوص دارایی‌های بلوکه شده ایران که در شرف آزادسازی هستند، گفت: ایران تصمیم خواهد گرفت که چگونه 6 میلیارد دلار از وجوه مسدود شده قبلی را که قرار است در توافقنامه تبادل زندانی با ایالات متحده آزاد شود، هزینه کند.

ان‌بی‌سی نیوز با انتشار بخشی از این مصاحبه نوشت: رئیسی در گفت‌وگوی اختصاصی در تهران، بازگشت آمریکایی‌های بازداشت شده در ایران را مطرح کرد و گفت که توافق مبادله زندانیان ایران و آمریکا در زمان مقرر انجام می‌شود و زندانیان آمریکایی در وضعیت «بسیار خوب» هستند.

رئیسی در بخشی از سخنان خود در خصوص این منابع مالی گفت: این پول متعلق به مردم و دولت ایران است، بنابراین جمهوری اسلامی ایران تصمیم خواهد گرفت که با این پول چه کند.

رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا این پول به غیر از نیازهای بشردوستانه برای مصارف دیگری نیز مصرف می‌شود، گفت: بشردوستانه یعنی هر آنچه که مردم ایران نیاز دارند، بنابراین این پول برای آن نیازها اختصاص داده می‌شود و بر اساس آن تصمیم گیری می‌شود.

منبع: شبکه العالم

امتیاز شما