dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. اتحادیه اتاق های عربی پیشنهاد فدراسیون اتاق های بازرگانی سوریه را برای لغو تحریم های ناعادلانه علیه سوریه تصویب کرد
۱۴۰۲/۰۶/۲۲

اتحادیه اتاق های عربی پیشنهاد فدراسیون اتاق های بازرگانی سوریه را برای لغو تحریم های ناعادلانه علیه سوریه تصویب کرد

یک هیئت از فدراسیون اتاق های بازرگانی سوریه به ریاست مازن حماد، نایب رئیس این فدراسیون در نشست های یکصد و سی و چهارمین اجلاس شورای اتحادیه اتاق های عربی که در منامه پایتخت بحرین برگزار شد، شرکت کرد.
اتحادیه اتاق های عربی پیشنهاد فدراسیون اتاق های بازرگانی سوریه را برای لغو تحریم های ناعادلانه علیه سوریه تصویب کرد

در جریان این نشست شورای اتحادیه اتاق‌های عربی به اتفاق آرا با تصویب پیشنهاد فدراسیون اتاق‌های بازرگانی سوریه برای لغو تحریم‌های اجباری ناعادلانه و یکجانبه اعمال شده علیه سوریه سپس به سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و اتحادیه کشورهای عربی ارائه شود.

حماد به خبرنگار سانا تصریح کرد که در این نشست که طی دو روز برگزار شد، 17 کشور عربی حضور داشتند و سازوکارهای فعال‌سازی نقش اتاق‌های مشترک عربی در خدمت به بخش تجاری عربی و تقویت تجارت داخلی بین کشورهای عربی و کشورهای اروپایی و قاره آمریکا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

هیئت اتحادیه فدراسیون اتاق های بازرگانی سوریه در نشست کمیته امور اتاق های بازرگانی مشترک عربی و خارجی شرکت کرد که در آن کمیته در جریان آخرین تحولات مربوط به ایجاد اتاق بازرگانی مشترک عربی و اسپانیا و اتاق بازرگانی مشترک عربی و هند قرار گرفت.

 

هیئت سوری همچنین در حاشیه این نشست دیدارهای دوجانبه ای با معاون اول فدراسیون اتاق های عربستان، رئیس اتاق بازرگانی و صنعت عمان و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع کویت داشت.

در جریان این دیدارها روابط تجاری دوجانبه بین سوریه و آن کشورها و سازوکارهای توسعه آن از طریق تبادل دیدار هیئت های تجاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری جمهوری عربی سوریه

امتیاز شما