dd skin builder : The file '/files/SchoolSolar/widgets/w_49930.ascx' does not exist. سوریه در نشست های مقدماتی سران عرب حضور می یابد
۱۴۰۲/۰۲/۲۴

سوریه در نشست های مقدماتی سران عرب حضور می یابد

شهر جده در عربستان سعودی، آماده استقبال از هیات های عربی است که قرار است در نشست های مقدماتی سران عرب شرکت کنند.
سوریه در نشست های مقدماتی سران عرب حضور می یابد

نشست مقدماتی سران عرب قرار است امروز یکشنبه در جده آغاز به کار کند.

به گزارش خبرنگار شبکه العالم، سوریه که به تازگی کرسی خود را در اتحادیه عرب بازیافته است ، با یک هیات رسمی‌بلندپایه و یک هیات رسانه ای در این نشست حضور پیدا خواهد کرد.

بر اساس گزارش های خبری، یک هیات سوری دیروز برای مشارکت در نشست های مقدماتی سران عرب در فرودگاه بین المللی جده فرود آمد.

ریاست هیات سوری را "محمد سامر خلیل " وزیر اقتصاد و بازرگانی خارجی این کشور برعهده دارد.

همچنین "رانیا احمد" معاون وزیر اقتصاد و بازرگانی خارجی سوریه به همراه یک هیات رسانه ای ، هیات رسمی سوریه را در این سفر همراهی می‌کنند.

به گزارش " حسام زیدان " خبرنگار العالم از سوریه ، نشست های مقدماتی شورای اقتصادی و اجتماعی سران عرب امروز (یکشنبه) در سطح کارشناسان ارشد آغاز به کار می‌کند و معاون وزیر اقتصاد و بازرگانی خارجی سوریه ، در این نشست حضور پیدا می‌کند.

ریاست هیات سوری در نشست سران عرب در سطح وزرا را که قرار است فردا (دوشنبه) برگزار شود، وزیر اقتصاد و بازرگانی خارجی این کشور برعهده دارد.

خبرنگار العالم در سوریه همچنین گزارش داد که نشست های مقدماتی در سطح نمایندگان دائم و مسئولان ارشد عرب فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد.

این نشست ، مقدمه نشست وزرای خارجه عرب است که طی آن قرار است عربستان سعودی، ریاست این نشست را از الجزایر تحویل بگیرد.

الجزایر ریاست نشست سران عرب را در سال گذشته عهده دار بود.

در نشست های نمایندگان عرب ، توصیه‌های و پیش نویس های مصوبه‌هایی که به نشست وزرای خارجه در روز چهارشنبه آینده ارائه خواهد شد، بررسی خواهد شد و پیش نویس برنامه کاری شورای اتحادیه عرب در سطح سران تصویب خواهد شد.

امتیاز شما