۱۴۰۲/۰۸/۱۳

بررسی تقویت همکاری‌ها بین وزارت امور اجتماعی و کار و سازمان بهداشت جهانی

لوی المنجد، وزیر امور اجتماعی و کار با دکتر ایمان الشنقیطی، نماینده سازمان بهداشت جهانی در سوریه و هیات همراه وی دیدار و سازوکارهای همکاری مشترک بین سازمان بهداشت جهانی و سازمان‌های غیردولتی فعال در حوزه سلامت و راه‌های توسعه و حفظ آن را مورد بحث و بررسی قرار داد.
بررسی تقویت همکاری‌ها بین وزارت امور اجتماعی و کار و سازمان بهداشت جهانی

در این دیدار، راهکارهای تدوین برنامه کاری در استانداری‌های مختلف با توجه به نیازها، خلأها و چالش های لازم و چگونگی رفع آنها و افزایش سطح همکاری و هماهنگی قبلی پروژه‌ها و برنامه‌ها و سازوکارهای اجرایی آن برای اطمینان از تداوم و استمرار آن برای دستیابی به بهترین نتایج در زمین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وزیر المنجد در این دیدار بر ضرورت کار بر اساس مشارکت‌ ها برای یکپارچه‌ سازی تلاش‌ ها در پروژه‌ها و برنامه‌های اجرا شده و کاهش فشارها به‌ویژه با توجه به محاصره اقتصادی ناعادلانه بر مردم سوریه و اثرات منفی آن تاکید کرد.

به نوبه خود، نماینده سازمان بهداشت جهانی بر اهمیت همکاری با آژانس ها و شرکای محلی برای کاهش بار اقتصادی تاکید کرد و به تعهد سازمان به تداوم خدمات خود برای رفع نیازها و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به گروه‌های مختلف اجتماعی اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری جمهوری عربی سوریه

امتیاز شما